איך תבחרו קבלן שיפוצים

במידה והחלטתם לחדש את מראה הבית שלכם, הרי אתם זקוקים לשירותיו של קבלן שיפוצים. אותו קבלן שיפוצים נחשב  לאיש החשוב ביותר בכל הליך השיפוץ.

כיום ישנם לא מעט קבלנים, אבל בחירה בקבלן שיפוצים איכותי יכולה לשנות לכם את כל התמונה.

על מנת לבחור את הקבלן הטוב ביותר חשוב מאד לבחון מספר טיפים:

חשיבות הרקע של קבלן השיפוצים

על מנת לבחור את הקבלן הטוב ביותר חשוב מאד לבצע בדיקת רקע בנוגע לקבלן. חלק מהקבלנים הינם בעלי ניסיון בכל הקשור למעורבות בפרויקטים גדולים, מה שמעניק להם לא מעט נקודות זכות. על מנת לבחור את הקבלן המתאים ביותר חשוב מאד לבחון את עבודתו- לראות אם העבודה שלו הייתה נקייה וללא פגמים.

במידה ונדרשו תיקונים, הרי מדובר בקבלן לא ממש מקצועי. אין ספק כי בחירת קבלן הינה בחירה ארוכה אבל בחירת קבלן מקצועי תשתלם עבורכם.

במידה והקבלן אינו מקצועי מספיק, חשוב מאד להמשיך ולחפש אחר בעל המקצוע הטוב ביותר. זכרו כי במקרה הזה פשרה יכולה להוביל אתכם למצב בו תאלצו להתפשר על בחירת איש מקצוע אשר אינו מתאים לכם.

לראות את העבודות בשטח

על מנת לבחון את איכותו של קבלן השיפוצים, חשוב מאד לראות את העבודות שלו בשטח. מכאן חשוב מאד לא להתבייש ולבקש מאותו קבלן רשימה של פרויקטים עליהם הוא עובד.

אין ספק כי הקבלן יציג בפניכם רשימה של פרויקטים מוצלחים למדי אך חשוב מאד גם לאתר את הפרויקטים הפחות מוצלחים שלו. איתור הפרויקטים הפחות מוצלחים של הקבלן יאפשרו לכם לראות להיכן נושבת הרוח בכל הקשור לבחירה.

 לבדוק את תנאי העבודה

חשוב מאד לבחון היטב את תנאי העבודה של הקבלן. אותו קבלן אותו אתם מעוניינים לשכור את שירותיו צריך לדעת לעמוד בלוחות הזמנים. במקרה בו הקבלן לא ממש עומד בלוחות הזמנים, הרי חשוב מאד לדרוש ממנו פיצויים. מכאן חשוב מאד לבחור קבלן אשר יעמוד בלוחות הזמנים בצורה הטובה ביותר. קבלן אשר לא עומד בהבטחה שלו יכול להביא אתכם למצב בו אתם יוצאים קרחים מכאן ומכאן.


| קבלן שיפוצים |
 

איטום גגות:

אנו מתמחים בכל שיטות איטום,גגות בטון,רעפים, פנלית

אנו מגיעים עד בית הלקוח לצורך בדיקה/ ייעוץ/ הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות.


בדיקת נזילות חדרי אמבטיה:
אנו מבצעים בדיקות רטיבות בחדרי אמבטיה, בצנרת מים,
ביוב, פיצוצי צנרת וכו'.
מגיעים עד בית הלקוח בתיאום לצורך:  

בדיקה ראשונית / איתור הנזילה/ ייעוץ וליווי שמאי ביטוח מטעם החברה לנזקי מים +  הצעת מחיר ללא התחייבות.

צרו קשר עוד היום

 

מבצע שיפוץ דירה

 

 

מחירון שיפוץ דירה

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
עיצוב