ריבוי בעלי מקצועות בשיפוץ

ריבוי בעלי מקצועות בשיפוץ - משפיע על שיפוץ דירה

שיפוץ דירות יבוצע על ידי קבלן שיפוצים אשר באחריותו עבודות חשמל ואינסטלציה, עבודות איטום, גבס וכן הקמת מחיצות. נוסף על עבודותיו קיימות עבודות אחרות המבוצעות על ידי בעלי מקצוע אחרים  חל ממיזוג אוויר, התקנת פרקטים


ריבוי בעלי המקצועות משפיע על לוחות הזמנים

עצם העובדה כי קיימים לא מעט בעלי מקצוע הדבר משפיע על לוחות הזמנים ולכן בעלי המקצועות צריכים להיות מתואמים ביניהם על מנת לא ליצור עיכובים במהלך עבודת השיפוץ. במהלך העבודה הקבלן רוכש חומרים כמו מלט, טיט והלקוחות רוכשים את הריצוף והכלים הסניטריים. אותה חלוקה מחייבת עמידה בלוחות הזמנים במטרה לא ליצור עיכוב מיותר. אחרי הכל הקבלן לא היה רוצה להגיע לשב הריצוף ולהיות ללא מרצפות.

מה יכול ליצור עיכובים בשיפוץ?

אם במהלך שיפוץ דירה התכנון היה לשים פרקט בדירה אך לא ממש ביצעתם את הזמנת המטבח בזמן הרי ייתכן כי קבלן השיפוצים יסיים את עבודתו לאחר הזמן והדירה תהיה ריקה. אם הזמנת המטבח לא בוצעה הרי אי אפשר להתקינו וגם אי אפשר להתקין פרקט וכמובן שאי אפשר להתקין דלתות. בשורה התחתונה תמונת המצב עשויה להיות עגומה בהחלט.

הקפידו לבחון את לוחות הזמנים של כל אנשי מקצוע,

הזכרנו את העובדה כי מלבד הקבלן עובדים על שיפוץ דירה לא מעט בעלי מקצוע. יש צורך לבחון את לוחות הזמנים של כולם תוך הקפדה על לוחות הזמנים. בעת חתימה על חוזה עם הקבלן הקפידו לציין את נושא לוחות הזמנים- מתי העבודה מתחילה ומתי העבודה מסתיימת.

ריבוי בעלי מקצועות בשיפוץ

החוזה צריך לכלול את הסדר התשלומים

חוזה עם קבלן צריך לכלול גם את הסדר התשלומים. באמצעות הסדר תשלומים ניתן לפקח על עבודתו ובמקרה בו אינכם מרוצים מקצב ההתקדמות לעצור את העבודה. ההמלצה היא להשאיר את התשלום האחרון לסיום העבודה אשר יהווה תמריץ עבור הקבלן.

שימו לב לחגים ומועדים

טרם תחילת העבודה עברו על לוח השנה ובחנו את החגים והמועדים. בדקו כי השיפוץ אינו מתרחש במהלך תקופת החגים על מנת לאפשר  להליך השיפוץ להתנהל בצורה טובה ואיכותית.

 

איטום גגות:

אנו מתמחים בכל שיטות איטום,גגות בטון,רעפים, פנלית

אנו מגיעים עד בית הלקוח לצורך בדיקה/ ייעוץ/ הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות.


בדיקת נזילות חדרי אמבטיה:
אנו מבצעים בדיקות רטיבות בחדרי אמבטיה, בצנרת מים,
ביוב, פיצוצי צנרת וכו'.
מגיעים עד בית הלקוח בתיאום לצורך:  

בדיקה ראשונית / איתור הנזילה/ ייעוץ וליווי שמאי ביטוח מטעם החברה לנזקי מים +  הצעת מחיר ללא התחייבות.

צרו קשר עוד היום

 

מבצע שיפוץ דירה

 

 

מחירון שיפוץ דירה

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
עיצוב